Witamy w serwisie Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp z o.o. w Wieluniu!
      Celem naszego serwisu jest zapoznanie Państwa z zakresem usług świadczonych przez nasze Przedsiębiorstwo. Strona zawiera wiele przydatnych informacji dotyczących historii i obecnej działalności naszej firmy oraz przedstawia zakres działania poszczególnych Zakładów.
      W serwisie, w dziale "zamówienia publiczne", znajdą Państwo aktualizowany na bieżąco dział poświęcony przetargom, organizowanym przez Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Wieluniu, a amatorów letniego wypoczynku, z pewnością zainteresuje dział poświęcony ośrodkowi wczasowemu w Kamionie.
      Dzięki naszej stronie, szybko i łatwo odnajdą Państwo informacje dotyczące świadczonych przez nas usług, a także numery telefonów przydatnych w razie awarii sieci wod-kan, czy też dotyczących budynków administrowanych przez Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Wieluniu.
Zapraszamy!
Sprzedaż ośrodka wypoczynkowego Kamion

Przedsiębiorstwo Komunalne spółka z o.o. w Wieluniu ma do sprzedania własny Ośrodek Wypoczynkowy "Kamion", zlokalizowany na nieruchomości położonej w miejscowości Kamion gmina Wierzchlas pow. wieluński woj. łódzkies, w skład której wchodzą graniczące ze sobą, stanowiące całość gospodarczą, działki nr 255/1 i nr 255/3 o łącznej pow. 1,0100ha, dla której prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Wieluniu V Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta nr KW SR1W /00030196/6, zabudowane pięcioma czteroosobowymi drewnianymi domkami letniskowymi typu BRDA o pow. użytkowej 58,4 m2 każdy. Nieruchomość z drzewostanem liściastym i iglastym, położona w pobliżu rzeki Warty (ok. 100 m).

Czytaj więcej...
Informacje

To nie są zwykłe śmieci

Przed wyrzuceniem zgniataj plastikowe butelki, puszki i kartony. Zajmują w ten sposób mniej miejsca w domu, a potem także w transporcie.
Wiesz, że z Twoich plastikowych butelek, które wrzucasz do ŻÓŁTEGO pojemnika lub worka można wyprodukować bluzę?


To nie są zwykłe #śmieci.


#WieluńSprzyjaEkologii

Autor: KT, 08-04-2019, 8:59

Dystrybucja pojemników BIO / 3 oraz 4 kwietnia

Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu informuje, że podejmuje ostatnią próbę dostarczenia pojemników na odpady BIO.

Pojemniki na odpady BIO przeznaczone są tylko i wyłącznie na odpady BIODEGRADOWALNE czyli na resztki żywności, liście i trawę… resztki żywności, liście i trawę… resztki żywności, liście i trawę… wrzucane bez foliówek, bez worków, bez opakowań.

Od lutego trafiają one do mieszkańców, którzy segregują odpady. Dziękujemy, że segregujecie.

W środę (3 kwietnia) oraz w czwartek (4 kwietnia) pojemniki rozwożone są w godzinach popołudniowych w REJONIE IX

- ul.: Broniewskiego, Marii Dąbrowskiej, Gojawiczyńskiej, Janiny Kierocińskiej, Kijak, Konopnickiej, Moniuszki, Zofii Nałkowskiej, Olchowa, Orzeszkowej, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Południowa, Haliny Poświatowskiej, Rolna, Słoneczna, Staszica, Stodolniana, Świętej Barbary, Topolowa, Warszawska, Zielna, Zielona.

Osoby, z którymi nie uda się skontaktować proszone są o odbiór pojemników osobiście na ul. Zamenhofa 17.


Autor: KT, 03-04-2019, 9:22

Dystrybucja pojemników BIO / 1 kwietnia

Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu informuje, że podejmuje ostatnią próbę dostarczenia pojemników na odpady BIO. Od lutego trafiają one do mieszkańców, którzy segregują odpady.

Dzisiaj (poniedziałek, 1 kwietnia) pojemniki rozwożone są w godzinach popołudniowych i wieczornych w REJONIE

REJONIE VIII (ul.: Głęboka, Grabowskiej, Kilińskiego, Andrzeja Kmicica, Króla Jana Kazimierza, Księdza Augustyna Kordeckiego, Aleja Tadeusza Kościuszki, Krakowski Zaułek, Ludowa, P.O.W., Plac Jagielloński, Przyszkolna, Robotnicza, Jana Skrzetuskiego, Jana III Sobieskiego, Targowa, Jeremiego Wiśniowieckiego, Michała Wołodyjowskiego, Wspólna, Zacisze, Jana Onufrego Zagłoby, Oleńki Billewiczówny).

Osoby, z którymi nie uda się skontaktować proszone są o odbiór pojemników osobiście na ul. Zamenhofa 17. Wieluń sprzyja ekologii.

Autor: KT, 01-04-2019, 10:30
Strony: < Poczatek   < 2 3 4 5 6 >  Koniec >
Dane podstawowe
Przedsiębiorstwo Komunalne
Sp. z o.o.

98-300 Wieluń
ul. Zamenhofa 17
tel. (43) 843 31 15, (43) 843 31 16
fax. (43) 843 42 17
www.komunalne.wielun.pl
e-mail: goko@komunalne.wielun.pl


Kliknij na mapkę aby powiększyć

NIP 832-000-35-82
REGON 730034235

BANK PEKAO SA I o/WIELUŃ
Konto nr
97124032911111000029224193

Nr KRS: 0000133507
Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia

Kapitał zakładowy: 12.647.000 zł
 
        Projekt i wykonanie: majek,  |   Wszelkie prawa zastrzeżone     Wielun