Komunikat dla mieszkańców ul. Skłodowskiej.

Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu informuje, że z powodu awarii na sieci wodociągowej w godz. 9 – 12 wstrzymana zostaje dostawa wody do mieszkańców ul. Skłodowskiej. Za utrudnienia przepraszamy.

wstrzymanie

Docieplenie ścian – ul. Różana 3. Inwestycja bardzo potrzebna, dzięki której będzie można ograniczyć zapotrzebowanie na ciepło w budynku. Inwestycja obejmowała oczywiście również zmianę kolorystyki elewacji – Pięknie wyszło, prawda? Wymieniono również wszystkie parapety zewnętrzne, wymieniono okna piwniczne – w których zamontowano siatki. Wykonano nową instalację odgromową, a wokół budynku wykonano opaski.
– Na wiosnę teren wokół budynku zostanie obsadzony krzewami – zapowiada Bogna Kanicka-Parnowska, Kierownik Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej.
1
 
 

Komunikat dla mieszkańców osiedla za szpitalem: Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej o godz. 22 wstrzymana zostanie dostawa wody do mieszkańców osiedla. Przewidywany czas usuwania awarii: niedziela, godz. 12. Cysterna z wodą pitną będzie dostępna na boisku.  Za utrudnienia przepraszamy.

wstrzymanie

W związku z awarią wodociągową w ulicy Joanny Żubr na wysokości ulicy Dojazdowej wstrzymana została dostawa wody do mieszkańców ulicy Joanny Żubr. Przypuszczalny czas wznowienia dostawy wody – godz. 14. Za utrudnienia przepraszamy.

wstrzymanie