RIP

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Rudzie (PSZOK) prowadzony jest przez Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Wieluniu dla mieszkańców gminy Wieluń

Przywożąc odpady nie zapomnij zabrać ze sobą dokumentu potwierdzającego zamieszkanie w gminie Wieluń.

Godziny otwarcia:

- od poniedziałku do piątku od 12:00 do 18:00.

- w sobotę od 7:00 do 15:00.

PSZOKRUDA

Informujemy, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w niedzielę w godzinach dopołudniowych wstrzymana zostanie dostawa wody do mieszkańców całej Dąbrowy. Przewidywany czas usuwania awarii: od godz. 7 do godz. 12. 

Za utrudnienia przepraszamy.

wstrzymanie

Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu informuje, że zgodnie z Regulaminem Utrzymania Czystości i Porządku na terenie gminy Wieluń odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych w terminie wskazanym w HARMONOGRAMIE - POBIERZ.

 

Odpady wielkogabarytowe winny być wystawione przed posesję (na osiedlach przy zastawach śmietnikowych) do godziny 700 w dniu wywozu.

Podczas akcji przyjmowane będą: sprzęt AGD – RTV, meble, dywany, materace, rowery, wózki dziecięce, armatura sanitarna, elementy stolarki mieszkaniowej, zużyte opony z gospodarstwa domowego.

Odpady, które nie będą odbierane: niebezpieczne, zielone, gruz, kamienie, piasek, ziemia, oleje, środki chemiczne, odzież, szkło, opakowania po farbach i lakierach, odpady zawierające azbest, worki bądź kartony z odpadami komunalnymi, zużyte opony z działalności gospodarczej, części samochodowe, papa, styropian, big bagi.