Wszystkim PRZEDSZKOLAKOM dziękujemy za udział w naszym konkursie plastyczny promującym eko-bohaterów. Wspaniałe prace - mega pomysły. Dla nas to Wy jesteście SUPER-BOHATERAMI. Serdeczne podziękowania dla Wychowawców za wsparcie organizacyjne.

IMG 20230531 090601

Zwycięską pracę wybrało jury w składzie: Joanna Skotnicka-Fiuk, Zastępca Burmistrza Wieluń, Elżbieta Kalińska, Dyrektor Wieluński Dom Kultury, Marcin Gorzelak, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu. Dziękujemy za sprawne obrady.
Zwycięska praca wykonana przez……… ozdobi jedną z naszych śmieciarek. Którą pracę wybrało jury? Dowiecie się naocznie 3 czerwca podczas imprezy „Dzień Dziecka w Gminie Wieluń”. Serdecznie zapraszamy na prezentację wszystkich prac oraz śmieciarki ozdobionej SUPER ECO BOHATEREM.